NAJAVA DOGAĐAJA

I ove godine , kao partner, naša škola uključila se evropsku digitalnu kampanju Online Week 2017.

Onlajn nedelja je godišnja evropska digitalna kampanja koja uključuje i ohrabruje ljude da koriste nove tehnologije i Internet uz pomoć veština koje im pružaju pristup mnogobrojnim mogućnostima onlajn sveta. Kampanja se organizuje svake godine u martu pod pokroviteljstvom organizacije Telecentri Evrope koja predstavlja mrežu telecentara.

ONLAJN NEDELJA 2017.

Ove godine Onlajn nedelja održava se od 27. marta do 2. aprila u telecentrima, školama, javnim bibliotekama, nevladinim organizacijama i edukativnim centrima širom Evrope.

Aktivnosti ovogodišnje kampanje u našoj školi biće usmerene na podizanje svesti među učenicima, nastavnicima i roditeljima o onlajn servisima, bezbednosti na Internetu, kodiranju i IKT veštinama. Takođe, akcenat će biti na promociji digitalnih poslova među nastavnicima, podsticanju za sticanjem i unapređenjem digitalnih veština.

Kordinator realizacije projekta u školi: Vesna Čolić

Nastavnici, učesnici u projektu: Danijel Metikoš ( nastavnik ruskog jezika), Krunislava Šupić ( nastavnica informatike), Irena Bijelić ( učiteljica), Tamara Nedeljković ( učiteljica), Dragana Ćeranić ( nastavnica informatike), Vesna Čolić ( učiteljica).

Link ka sajtu:

http://onlajnnedelja.telecentar.rs/

 

Пратите нас