Презиме и име ученика

Милановић Михајло
Поповић Слободан
Свитлица Богдан

Ово су имена ученика који су учествовали у ликовној радионици за обнављање клупа у школском дворишту у петак 20.4.2018. ученици 7-1 и 7-2 као вредна помоћ мајстору Божи, а у суботу 21.4.2018. ученици 5-1, 5-2 и 5-3 као самостални извођачи ликовних креација на камену повераном њима да осмисле и реализују своју идеју.
Ученици су у радионици учествовали према властитом опредељењу уз стручну помоћ наставнице ликовне културе Иве Недељков Жигић уз организациону помоћ и подршку наставнице математике свих ученика и одељењског старешине 5-1 Светлане Аничић. Техничку подршку пружио нам је мајстор Божидар Ненадов и Јулкица Игић, а све уз одобрење и креативно-финансиску подршку директора Горана Маравића.