Наши ученици су солидно представљали нашу школу, осмаци боље, а седмаци слабије, али пред њима је још цела година да се труде, да уче и да следеће године имају одличне резултате. Сваком учеснику је подељена мајица кратких рукава као успомена на ово такмичење.

Од око 80-ак ученика у нашој категорији, свих наших 8 ученика су завршили у првој половини такмичара и тим не може да се похвали нико до наша школа! Резултат изгледа овако:
Елена Лермајер VIII2 са процентом тачних одговора 88,57%, затим Сара Попов VIII1 – 81%, Исидора Јанковић VIII3  и Игор Пал VIII1 – 65%…
Међутим, овај проценат успешности није био довољан да наши ученици заузму неко од прва три места.
Честитамо им и желимо више среће на следећим такмичењима!
На свечаној завршници су присуствовали победници олимпијада из физике, хемије, математике, затим високи представници НИС-а, Руске школе, Руски амбасадор, будући председник Србије, Александар Вучић….