Поводом Дана школе, а услед тренутне епидемиолошке ситуације и немогућности одржавања уобичајеног традиционалног програма и свечаности, Вршњачки Тим – ученици 8. разреда (Јована Стјепановић, Сара Агбаба, Јована Јурешић, Теодора Силард, Софија Марковић и Стефан Божановски) одржали су три презентације ученицима 4-1 одељења, као и у свим одељењима 5. и 7. разреда. Наши ученици су направили дивне презентације на теме: Вршњачко насиље у школи и ван ње, Безбедност на интернету као и Међусобни односи-поверење, повређивање,агресија,љутња и бес. Сматрамо да су ове теме врло значајне и актуелне и да је важно о њима разговарати. Вршњачки тим је прикупио и сазнао битне и занимљиве информације о овим темама, те су о томе дискутовали са својим вршњацима и другарима. Ученицима су ове теме биле посебно интересантне и врло помно и заинтересовано су их саслушали, а затим и постављали занимљива питања. Данашњи дан нам је чак и у овим условима био испуњен радошћу и весељем, јер смо успели да урадимо нешто корисно и лепо, да схватимо колико је важно да се сви међусобно поштујемо, уважавамо, да су наши вршњаци наши другари и да треба да водимо рачуна једни о другима. Хвала Вршњачком Тиму за ангажованости и труд као и свим наставницима који су нам изашли у сусрет да се презентације одрже на њиховим часовима.