У суботу, 23.10. 2021. поводом Дана школе организовали смо неколико активности. Туристичка секција коју чине ученици од петог до осмог разреда у сарадњи са Туристичком организацијом Сремских Карловаца и њеним представником Саром Димитрић обишла је Патријаршијски двор и детаљније се упознала са Ризницом коју у себи крије ова прелепа грађевина. Исту активност имали су и ученици 4. разреда. У плану је наставак сарадње и обилазак других значајних места Сремских Карловаца како би наши ученици на најбољи начин могли да презентују своје место као локални водичи. У сали за физичко своје активности имала је спортска секција. У дечјој емисији “ Добро јутро лењивци“ РТВ1 кроз прилоге и уживо представили смо активности Еко патроле, Ликовне секције и пројекте у којима наша школа учествује.