У понедељак, 28. фебруара обележили смо у нашој школи

5. национални  ДАН КЊИГЕ под   слоганом „ПОДЕЛИ МОЋ И РАДОСТ ЧИТАЊА СА СВИМА„

Дан се реализовао  као активност ГЛАСНОГ ЧИТАЊА  у школи, испред школе,  у библиотеци, игралишту …. читањем наглас омиљених стихова, цитата, делова омиљених књига као и разговор о прочитаном  у циљу промолисања књиге, подстицања читања, читалачке писмености и неговању матерњег језика и уједно да се укаже на значај школске библиотеке.

У овој активности учествовали су  ученици 3.разреда са учитељицама Татјаном Крстић, Драгицом Грујић и Иреном Бијелић.

Ученици 2. разреда са учитељицама Николином Влаисављевић, Миленом Трипић и учитељем Марком Готовцем.

Ученици 5. и 6. разреда са наставницима Драганом Ћеранић, Данијелом Николић,  Зорицом Јанковић и Виолетом Грујичић.

Активност се реализовала  у складу са препорученим мерама обезбеђивања заштите  и безбедности здравља.

Школски библиотекар

Виолета Комленић