У оквиру пројекта “ Буђење Фрушке горе“, а под покровитељством  фондације “Нови Сад  2021 Европска престоница културе“ у суботу 3. новембра 2018. године у 12 часова , у етно селу „Врдничка кула“, камерни састав Војвођанског симфонијског оркестра под диригентском палицом Микице Јефтића  са наратором –глумцем Драганом Вујићем, свирао је концерт за децу, прилагођен узрасту од првог до четвртог разреда основне школе. На програму је била Симфонијска бајка „Пећа и вук“, Сергеја Прокофјева. Драган Вујић причом је упознао малишане са инструментима симфонијског оркестра.Овом узбудљивом изазову и  концерту су присуствовали ученици 3-1 са учитељицом Николином Влаисављевић  и ученици 3-2 са учитељицом Миленом Трипић.