Поштовани,

У понедељак, 25.2.2019. године, у периоду од 12.45 до 13.30 часова нашу школу ће посетити представници Средње медицинске школе „Хипократ“ са циљем да ученике упознају са профилима медицинске и економске струке које они нуде.

Такође, месец фебруар, март и април ће нам бити у духу професионалне оријентације. У овом периоду педагошко-психолошка служба ће са ученицима 7. и 8. разреда обрађивати ову тему.
Почетком марта ученици ће имати могућност да посете Сајам образовања, а за април се планира представљање родитеља и њихових занимања, као и бесплатно тестирање професионалне оријентације које ће се одржати у Националној служби за запошљавање. О терминима тестирања ученици ће благовремено бити обавештени.