Дана 28.11.2019. године, одржало се Општинско-окружно школско такмичење у пливању у Нoвом Саду на Спенсу. Нашу школу представљали су ученици : Варинац Никола I 3, Константиновић Ивана II 3, Варинац Анастасија III 1, Вујасиновић Лазар III 1, Стјеповић Калина III 1, Шимуновић Лука III 1, Седер Леа III 3, Келеман Уна IV 1, Гајић Сташа IV3 и Шимуновић Наташа V 3.

Ученице: Ивана Кoнстатиновић и Сташа Гајић освојиле су друго место и сребрну медаљу, у дисциплини 50 метара леђним стилом.

Варинац Никола I 3 ( 9. место- Леђно), Варинац Анастасија III 1( 8. место-Леђно), Стјеповић Калина III 1( 9.место-Краул), Шимуновић Лука III 1( 15. место-Краул), Седер Леа III 3 ( 4.место- Леђно), Келеман Уна IV 1 ( 8. место-Краул), Шимуновић Наташа V 3 ( 6. место- Краул).

Честитамо свим ученицима на постигнутим резултатима!