Наша школа је обележила Међународни дан девојчица који се обележава 11.10.2020. године. Овогодишња тема овог дана била је: „Да сам Супер девојчица које би биле моје супер моћи“? У кутију намењену за скупљање продуката доспело је пуно радова: састава, стрипова, цртежа, мини књига, мотивационих порука… Неке девојчице су биле маскиране и у супер јунакиње. Дивно је што смо кроз ову активност којој су се радо одазвали сви ученици видели да наши ученици цене хуманост као супер моћ, желе да помажу, лече болесну децу, дају играчке онима који их немају… Већина деце наводи као жељене супер моћи и летење, ласерске зраке, љубавне моћи, као и моћ телекинезе. Неки од дечијих радова изложени су испред канцеларије педагошко-психолошке службе школе те вас позивамо да их видите. Велико хвала ученицима, наставницима и родитељима!