У сарадњи са СТР „ Није све једно“ ученици наше школе,  заједно са грађанима, учествују у акцији. По речима Репац Данијеле и Радомира – власника радње, има много активних учесника, а највећи допринос дале су Јована и Сања Стјепановић ученице наше школе.

Драга децо, поштовани родитељи !

Дана 23. октобра 2018. године наш Дан школе оплеменићемо акцијом „ Чепом до Биљаниног осмеха“ Биљана Франић, којој су намењени чепови, биће гост у школском дворишту  у периоду од 10:30 – 11: 00 часова. Њена је жеља да због трајног инвалидитета купи колица са мотором.

Позивамо сва одељења да донесу сакупљене чепове у џаковима како бисмо их могли измерити и прогласити победничко одељење. Том приликом уручићемо прикупљене чепове. Акција траје док се не сакупи довољно средстава за куповину колица са мотором.

ХВАЛА СВИМ УЧЕСНИЦИМА !

Акцију води Тим за екологију у сарадњи са Едукативним клубом ОШ „23. октобар“.